Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Poniedziałek, 2024-04-15 ( Imieniny: Adolfiny, Odetty)

Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie - Ogłoszenie „OTWARTE DRZWI”

Ogłoszenie „OTWARTE DRZWI”

OGŁOSZENIE „OTWARTE DRZWI”

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie zaprasza mieszkańców powiatu mrągowskiego do skorzystania w dniu 09.12.2023 r. (sobota) w godz. 10.00 – 13.00 w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie, z dyżuru „Otwarte Drzwi” w ramach Międzynarodowej Kampanii „Biała Wstążka” 2023 r.

W ramach współdziałania z Miejskim Zespołem Interdyscyplinarnym ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie dyżur będą pełnić: przewodnicząca Miejskiego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie, pracownik socjalny Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie – członkini ZI, przedstawiciele Komendy Policji w Mrągowie, specjalista ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie prowadzący program korekcyjno-edukacyjny dla osób stosujących przemoc w rodzinie, prawnik.

W ramach „Otwartych Drzwi” osoby doświadczające przemocy uzyskają wsparcie, informacje w zakresie przysługujących im praw oraz informacji na temat instytucji niosących pomoc.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-11-30 14:14przez:
Opublikowano:2023-11-30 14:26przez: Jarosław Grabowski
Podmiot udostępniający: Biuletyn Informacji Publicznej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Mrągowie
Odwiedziny:188

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.

Banery/Logo